Macedonian

Глава за ножење за нос / уво глава компатибилна за сите бричење на Philips / Norelco SmartClick со директно ножеви

КУПЕТЕ СЕГА на AliExpress: https://www.aliexpress.com/store/900012002

 

Спецификации на предметот

• Тип на уред за лична нега: електрични бричење
• Број на модел: NT-P-1
• Име на резервни делови: Тример на коса за нос / уво
• Материјал: ABS + ПОМ + Нерѓосувачки челик
• Боја: црна
• Компатибилен за: сите брисеви на Philips / Norelco SmartClick
• Состојба: 100% сосема нова

Опис на производот

– Ова не е вистински дел на Philips / Norelco.
– 100% сосема нов
– Глава за ножење на носот / увото е компатибилна за сите бричење на Philips / Norelco “SmartClick”.
– Со директно сечила
– Се мијат

Детали за пакување

• Тип на единица: парче
• Тежина на пакувањето: 0.1kg (0.22lb.)
• Големина на пакетот: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)